Vyřešte to kontejnerem

Kdo je velmi činorodý a svůj život nepromarní poleháváním na divanu před televizí, což je mimochodem obrovská ztráta času, snaží se být aktivní a neustále něco předělávat, vylepšovat a zvelebovat. Ať už se to týká vaší zahrady, nemovitosti, auta, motocyklu, jízdního kola nebo třeba bazénu či tenisového kurtu, rozhodně nemůžete říci, že byste se nudili.

Zvelebování se může dotknout i vaší rekreační nemovitosti. I když jste si ji pořídili jako novostavbu s nádherným výhledem na řeku, s možností koupání a plavby na kánoi, po třiceti letech již stavba dostala zabrat a možná by stálo za úvahu vyměnit okna za nová, plastová, v podstatě bezhlučná, a nebyla by špatnou volbou ani topná soustava zabudovaná v podlaze. Takové podlahové topení zapojené do krbové vložky může být natolik komfortní, že se nakonec na chatu nastěhujete natrvalo a prodáte městský byt.

kontejnery při plavbě na moři

Zanechme ale nyní těchto úvah a soustřeďme se na samotnou rekonstrukci. Půjde o poměrně značnou plošnou rozdělávku, kdy bude zapotřebí vystěhovat veškerý nábytek a předměty umístěné na zdech mimo dům. Ale co když nemáte k dispozici žádné volné úložné prostory? Vyřešte to kontejnerem.

skladové kontejnery na lodi

Máme tím na mysli pronájem kontejnerů https://www.otpsklady.cz/, s nimiž se můžete setkat při přepravě zboží na moři či na souši, a které jsou dosud jediným spolehlivým typem úložiště pro tyto náročné logistické operace. Jsou velice robustní, odolají i námořním bouřím a úderům blesků a bez problémů si poradí se slunečním zářením, větrnými poryvy a dešťovými či sněhovými srážkami.

Do kontejneru obvyklých rozměrů šest metrů na délku a dva a půl metru na šířku a výšku vměstnáte při troše snahy téměř celý byt počínaje nábytkem a konče koberci a svítidly. Poslouží vám na zahradě po celou dobu konání rekonstrukce a bude-li zapotřebí dovnitř ještě něco přidat (pokud tam bude volné místo), anebo něco odtud odnést, bude to snadné, protože budete mít kontejner přímo „u nosu“.