Různé potřeby, různé rozměry

Blíží se letní období, takže někteří z vás možná právě teď pracují na svatebních přípravách. Už máte místo, kde chcete, aby se váš společný výjimečný den konal? Chcete, aby to bylo místo netradiční, které vás nějak spojuje, které vyzařuje něco, co vás oba pojí dohromady? Jenže velký háček je v tom, že není úplně tak zcela přístupné nějakému zázemí, nebo prostě bude potřeba se na to připravit.

stan

Většinou to nastávající novomanželé řeší tím, že pokud není v daném místě k dispozici dostatečný počet nábytku a přístřešků, pronajmou si ho, nechají dovést a třeba i sestavit. V tomto případě bychom vám rádi doporučili českou firmu, která se tímto oborem přímo zaobírá a pokud si od nich nebudete chtít party stany Tentino jenom půjčit, můžete si je u nich rovnou i koupit! Třeba na zahradu, abyste tam mohli udělat přístřešek na nějaké menší zázemí, které vám tam také chybí. Prostě jak kdo chce a jak kdo potřebuje. Pokud budete mít zájem o zapůjčení, do tohoto přístřešku budete například na svatbu určitě potřebovat třeba lakovanou podlahu, po které se bude báječně všem svatebním hostům tančit, aby se podpatky dámy nemusely bořit do trávníků a tak dále.

tent

Pokud bude svatba ještě v chladnějších měsících, mohou vám také zapůjčit topení do stanu, osvětlení a dokonce i látkové dekorace. To je firma Tentino! Podílejí se dokonce na některých festivalech, sportovních akcích a koncertech, takže zkušenosti mají bohaté a jen tak nějaký požadavek je rozhodně nerozhodí. A pokud se rozhodnete pro koupi takového přístřešku, můžete si ho nechat potisknout vlastním motivem a udělat třeba svému byznysu větší reklamu, pokud ho třeba využijete na prodávání vlastních produktů, čímž se právě třeba začínáte živit a objíždíte nejrůznější akce se stánkem. Velice odolné a spolehlivé, tak bychom definovali produkty tohoto výrobce.