Pokud jste nemocní, měli byste bojovat

Pokud se vám stane, že se dozvíte, že máte nějakou vážnou nemoc nebo máte jen nějakou nemoc, který by vás měla za pár dní opustit, pak byste v obou případech měli bojovat a to už jen proto, aby se váš zdravotní stav nezhoršil, ale aby se naopak jen zlepšoval.

Někteří lidé jsou schopni nemoci přejít a na konec to dopadne tak, že jejich další nemoc bude mít daleko horší průběh a bude mnohem složitější se z něčeho takového dostat. Člověk si neuvědomuje, jak je důležité, aby kolikrát raději jen ležel doma a odpočíval. Uděláte tím daleko lépe, než když nemoci přejdete a ve výsledku to dopadne tak, že to s vámi bude ještě horší, než je tomu teď.

barevné léky

Pokud je člověk nemocný, měl by s tím bojovat a pokud je něco, co by rozhodně neměl dělat, pak je to litovat se. Je to totiž to nejhorší, co člověk může udělat a je to také něco, co psychice rozhodně nepomůže.

Mnohdy je to tak, že když má člověk nějakou vážnou nemoc, která se léčí opravdu dlouho a člověk věří a také si nepřipouští, jak moc je nemocný, může to na konec dopadnou tak, že se z nemoci dostane. Pokud to ale bude přesně naopak, dopadne to tak, že můžete ze světa odejít ještě dříve, než jste si mysleli.

měřič tlaku

Lidé ani netuší, jak má lidská psychika vliv. Existují případy, kdy rodič nejmenovaného dítěte, byl velmi vážně nemocný a řekl lékařům, že veškeré informace o zdravotním stavu mají podávat dítěti a nikoliv danému člověku. Ať byly informace sebe víc špatné, dané dítě bylo schopné nemocnému rodiči říkat, že je vše na dobré cestě a to i přesto, že to vypadalo opravdu zle. Když daný rodič začal věřit tomu, že je vše na dobré cestě, uzdravil se a žil ještě mnoho let. Něco takového se stalo už v několika případech, takže na tom opravdu něco bude.

Některé nemoci rozhodně nejsou nic příjemného a může to člověka velmi ovlivnit. Jestli ale něco dokáže ovlivnit ještě více, je to psychika. Právě s tou je potřeba také pracovat, protože dokáže ovlivnit více, než si myslíte.