Jaro a dekorace


Každá žena má určitý cit pro zkrášlení svého obydlí. Snaží se vytvořit příjemné prostředí, které jim bude vyhovovat a s každou situací si vytváří něco zajímavého a nového. Někteří si udělají domácí proutěné košíky, do kterých pak vysázejí jarní květiny, nebo dají velikonoční výzdobu. Ano najdou se i ženy, kteří na výzdobu nemají čas, ale většina to má ráda a ráda si s tím po večerech, nebo když má volný den hraje. Není to na dlouho podle toho, co si namyslíte a do čeho se pustíte. Takové jaro je kouzelné svými barvami, že všechno kolem kvete, a je pěkné si na stůl dát nějakou jarní kytičku, jako je narciska, tulipán nebo sněženku.

pedik

Jsou to jedny z těch prvních, které můžete na jaře vidět. Nemusíte ani sázet do zemně můžete si jen venku natrhat třeba šeřík, který krásně kvete, ale na ten si trochu počkáte, než se probudí, není jeden z těch prvních. Ten vám doma udělá krásné voňavé prostředí. První oslavou jara, jsou Velikonoce a spousta lidí tyto tradice dodržuje. Barví vajíčka, dělá velikonoční výzdobu v podobě proutěných zajíčků, ošatek na vajíčka a věšení velikonočních kraslic. Například i takový okrasný věnec na venkovní dveře jsou krásnou věcí. Budete se mít na co dívat a váš dům tím hned ožije. Na dveře nedělejte nic přehnaného, stačí jen něco decentního.

pedik

Můžete si z větviček břízy nebo z pediku udělat proutěný věnec, který pak dekoračně ozdobíte. Na takové věnce se hodí skořápky z vajíček, nemusí být ani celé ale různě půlené a od různých slepiček. Třeba takové křepelčí skořápky budou na věnci vypadat moc dobře. Když je doplníte nějakým barevným, sušeným kvítím bude to vypadat skvěle, nebo využijete zeleného mechu. Vše, se dá použít a věřte, že to bude skvělé. Nemusíte ani nic kupovat příroda vám nabízí spoustu variant, které můžete využít, tak proč to nezkusit právě z přírodního materiálu. Bude to vypadat krásně a pak to jen zavěsíte na barevnou stužku a máte hotovo. Buďte kreativní a dopřejte si výzdoby po zimním období.