Krásné fotoobrazy


Když mi moje maminka řekla, že nebude dělat novou výstavu fotografií, tak jsem byla opravdu hodně překvapená. Absolutně jsem netušila, že moje maminka to takhle někam dotáhne. Vždycky jsem si myslela, že moje maminka maluje anebo fotí jenom pro svou radost fotí tak, aby se odreagovala, protože moje maminka má dvě zaměstnání, tedy jednu práci a jednu brigádu. A ta brigáda je právě mezi lidmi, kdy se stará o údržbu zeleně ve veřejných místech. Takže si myslím, že tam je opravdu hodně lidí. Sice maminka říká, že se tam odreaguje a že si popovídá s lidmi, ale také je to někdy velice náročné, a proto když maminka chodila přírodou, tak si řekla, že bude fotit.

Sestra si přála obraz s koňmi.

A moje maminka, když potom měla opravdu mnoho krásných fotek, tak se rozhodla, že bude dělat fotoobrazy. Fotoobraz na plátno byl její první volba. Byla jsem docela taková překvapená a udivená. Kde maminka přišla na to, že bude dělat fotoobrazy na plátno? A když mi moje maminka potom ukázala několik příkladů a několik návrhů, tak uznávám, že jsem byla velice překvapená. A to mile překvapená. Vůbec jsem netušila, že tohle vůbec jde udělat z fotografie. A slyšeli jste o tom, že jdou z fotografií udělat také krásné fotoobrazy na plátno? Když jsem právě dělala babičce a dědečkovi krásný obraz, chtěla jsem takový dárek, aby byl napořád, a právě fotoobraz na plátno je tou nejlepší variantou, tou nejvhodnější volbou, takže moje kamarádka mi potom sehnala plátno.

Krásný klasický thajský obraz.

Já jsem si sehnala fotku ze svatby, kde byla moje babička s dědečkem. Ani nevíte, jakou měli radost a jaké velké překvapení pro mě bylo, když se jim dala krásně zabalený dárek, Byl to fotoobraz na plátně, kde byla jejich fotografie. Bylo to velký, asi čtyřiceti centimetrový obraz. A musím říct, že opravdu z toho byli nadšení a skoro brečeli, a byli dojatí. Mně se tohle líbilo a jsem ráda, že tato možnost existuje. Zkuste se podívat na webové stránky printscreen.cz, kde si můžete vybrat opravdu spoustu krásných pláten anebo fotoobrazů, které vás jistě zaujmou.