Jak velký dům si pořídit


Ideální pro rodiny s dětmi
Zejména rodiny s dětmi touží po klidu a soukromí v rodinném domě. Pokud už máte děti a chcete jim dopřát klid na hraní, v bytě to asi nebude úplně ono. Mnoha lidem vadí dětské chování, byť je pro ně naprosto přirozené. Běhání, skákání, pištění, smích a spousta dalších projevů dětí mnoha lidem prostě vadí a nejsou schopni mít pro dětskou zábavu pochopení ani v ranních hodinách. Část rodičů si pro přeje přestěhovat se do rodinného domu, který celé rodině poskytne dostatek prostoru pro všechny možné aktivity všech členů rodiny.

nový bungalov

Když si budete vybírat dům, rozhodně si jej vybírejte podle rozlohy stavebního pozemku. Mnoho lidí si vybere dům a potom koupí malý pozemek a musí hledat buď jiný pozemek a nebo postavit menší dům. Ani jedna z variant není moc příjemná. Je lepší si vybrat pozemek a až teprve potom začít s výběrem domu. Rodiče s malými dětmi nemají příliš času nazbyt, a tak často volí stavbu na klíč. U nás si můžete vybrat třeba bungalov 5+1 https://www.enerdomy.cz/katalog/filtr/5-kk/, který je dostatečně velký pro všechny členy rodiny.

Naše domy stavíme jako dřevostavby i jako zděné domy. Všechny naše domy jsou nízkoenergetické. Jsou totiž vybaveny nejen solárními panely, ale také tepelným čerpadlem. Díky tomu značně snížíte náklady za provoz domu. Můžete bydlet i velice rychle a to v případě, že si necháte postavit dřevostavbu. Její montáž je rychlá, protože se nestaví jako klasický dům ale montuje se z předem hotových desek. Díky tomu můžete bydlet opravdu za pár týdnů.

projekt domu

Vyberte si z našich typových projektů
Pro naše klienty jsme připravili desítky projektů, které je na žádost možné individuálně upravit. Věříme ale že si vyberete svůj nový domov a nebudete potřebovat úpravy stávajících projektů. Vyberte si třeba bungalov s terasou nebo garáží, abyste měli co největší komfort a mohli využívat maximum domu.