Život bez orgasmu by nebyl žádným životem

Umíte si představit, jak by vypadal život bez sexu? Kdybychom vůbec neznali rozkoš a ten slastný pocit, když se blíží vyvrcholení a vy víte, že už jej nelze dál oddalovat a pouze se mu oddáte a necháte se unášet vášnivou láskyplnou energií? Na co bychom se vlastně mohli v životě těšit? Na plný břich polévky a bramborových knedlíků? Nebo snad na nové auto, s nímž budete řezat zatáčky? Brzy byste zjistili, že ani auto, ani novostavba domu, ani smysluplné zaměstnání, ani výlet do přírody a plná chladnička dobrot nevyváží to, co jediný důkladný a pořádně prožitý orgasmus.

ležící dívka

Někteří jedinci dokonce zvládnou orgasmů několik a daří se jim natolik vyladit emoce i svou tělesnou schránku, že vnímají, jakoby se při sexuálním aktu vznášeli mimo své tělo. Takové pocity blaženosti může mít každý, ale také se o ně může snadno připravit a jeho život pak sklouzne k nudné a ohrané rutinní matrici. Mimochodem, víte, že ani jediný orgasmus není rutinní a vždy je jedinečný a neopakovatelný?

dychtivá žena

Orgasmus bez erekce

Muži k dosažení orgasmu erekci potřebují a bez ní také není sex s partnerkou takový, jaký by měl být. Můžete mít v ruce třeba tucet plastových dráždidel, ale žena vždy bude toužit po vašem pravém a nefalšovaném penisu. Žena totiž vnímá penis zasunutý v pochvě jako výraz nejvyšší slasti a u láskyplného vztahu je to vrchol fyzické rozkoše, stejně jako samotný vjem stříkání semene z penisu sevřeného vagínou.

V současné době však bohužel u mnoha mužů dochází k úbytku erekce a na vině je obvykle nevhodná životospráva a chronický stres. Ten zvyšuje hladinu stresových hormonů a naopak sráží tvorbu testosteronu, který k erekci nutně potřebujete. Zaměřte se proto na tento problém ostřížím zrakem, odstraňujte postupně stres z vašeho života a využívejte i sílu léčivých bylinek, kam patří zejména všechny druhy Ženšenu a Kotvičník zemní, což jsou mnohem lepší a hlavně přírodní pomocníci, než generika Viagra.