Trápí vás špatná nálada?

Každý má čas od času špatnou náladu. Když se nám něco nedaří, něco nám nejde nebo se s někým pohádáme, rozhodně to má na náš další život vliv, ať už pět minut nebo třeba týden. Oproti tomu deprese vzniká nezávisle na čemkoliv, a jedinec tak zcela ztratí jakoukoliv chuť do života. Člověk má pocit že k ničemu není, nic ho nebaví, nemá chuť k jídlu a jen by spal. Nevyhledává kontakty a uzavře se do sebe. Je to velmi vážný stav, který může vyústit až v pokus o sebevraždu. Špatná nálada je jen přechodný stav, který většinou sám odezní třeba i po dobrém jídle. Je proto důležité si tyto dva pojmy neplést.

kratom prášek

Z obojího vám může pomoct kratom
Kratom je prášek, který se získává z rozemletých listů tropické rostliny. Domorodci ji velmi dobře znají a užívají ji k různým problémům už celé roky. K nám se dostal teprve nedávno a s jeho užíváním je spojena celá řada mýtů a polopravd. Faktem je, že kratom je u nás velmi dobře dostupný. Koupíte ho na e-shopu a dokonce i v automatech, což se nelíbí naší vládě. Proto začínají jednat o tom, že jeho prodej tvrdě omezí a nebo dokonce zcela zakážou. Začaly ho ve velkém užívat i děti, takže nějaká regulace potřeba nejspíš bude. Přece jen je to návyková látka, ke které by přístup nezletilí vůbec mít neměli.

barevné léky

Na všechno se dá navyknout
Někdo by mohl namítnout že je potřeba kratom zakázat, protože je to droga jako jakákoliv jiná. Jenže tvrdé drogy se neužívají například k léčbě chronických bolestí a nebo jako životabudič, což kratom ano. Najdete ho v podobě prášku, ze kterého se dá připravit čaj, ale můžete si koupit i kratom tablety
greenherbs.cz, které části lidí vyhovují více. Jestli se rozhodnete vyzkoušet na svoje depresivní stavy kratom, udělejte to doma, kde máte klid a hlavně nepřekračujte dávkování. S dávkováním vám poradí prodejce, který se v kratomu velmi dobře vyzná.