Účinky kratomu


Kratom je v podstatě drcený list z exotického stromu, který nám může pomoct s celou řadou problémů. Vyhledávají jej lidé, kteří bojují s různými nemocemi a zároveň bojují s chronickými bolestmi. Chronické bolesti mohou být způsobeny například po špatně zhojeném úrazu a nebo při léčbě rakoviny. Důvodů proč se objevuje chronická bolest je celá řada. Důležité je se naučit ji nějak řešit, protože takový druh bolesti je většinou opravdu velmi úporný a dokáže podstatně snížit kvalitu života.

kratom prášek

Pokud trpíte chronickou bolestí a nevíte jak se jí zbavit, může být kratom jednou z cest. Mnoho lidí říká, že je kratom droga. Ale je to skutečně tak? Vzhledem k tomu že může fungovat jako silné analgetikum a tišící prostředek, je to docela dobře možné. Proto je velmi důležité u užívání jakékoliv látky dodržovat jistá pravidla a rozhodně neužívat látky víc než je nezbytně nutné. Pokud nevíte kolik přípravku užívat, rozhodně se poraďte.

Stejně jako u všeho, tak i u kratomu existuje riziko, že vám nesedne a objeví se u vás vedlejší účinky. Mohou to být například halucinace, a proto je vždy lepší jej zkusit v klidu doma, abyste viděli jaké máte reakce. Nejčastěji se užívá ve formě prášku, ze kterého se připravuje čaj, a nebo v podobě kapslí. Vyzkoušet můžete obě varianty a potom se rozhodnete, která vám víc sedne.

zelené prášky

S čím vám ještě pomůže?
Kromě toho že vám kratom může pomoct zlepšit váš život díky tomu že utiší bolest, dokáže vás také udržet na nohách. Působí jako životabudič a může nahradit energetické nápoje. Je důležité ho brát přiměřenou dávku a vzít ho kdy se má. Pokud potřebujete dodat energii, doporučuje se ho vzít spíše v ranních hodinách. Nikdy jej nekupujte z neověřených zdrojů ale nakupujte jen u solidních obchodníků, kteří vám dokážou odborně poradit nejen s výběrem vhodného kratomu ale i s užíváním.