Proč mít psa?


Sehnat psa není nic složitého. Když si otevřete internet, uvidíte na sociálních sítích i inzertních portálech celkem širokou nabídku psů k prodeji. I útulky jsou plné psů, a to jak v dospělém věku, tak štěňat. Problém je, že do útulku se dostávají psi z množíren, psi kteří utekli a nebo ti, kterých se majitelé snažili zbavit různými způsoby. Udat psa jim trvá někdy i několik let, a mnozí psi v útulcích dožijí. Osvojit psa je záslužný čin, ale není to řešení vhodné pro každého.

akita inu

Většina lidí chce mít psa pohodáře, se kterým nebudou mít příliš mnoho práce s výcvikem. Každý majitel psa by byl nejraději kdyby ho pes poslouchal, ale věnovat psovi čas a výcvik už se mnoha lidem nechce. Pokud zrovna hledáte nového psa, určitě je vhodné se nad výběrem zamyslet, protože existují desítky psích plemen, a ne každé je vhodné do každé rodiny.

Zabýváme se chovem akity inu
Jistě znáte spoustu psích plemen. Každý jich dokáže vyměňovat hned několik. My chováme plemeno akita inu, které je známé po celém světě nejen svým krásným vzhledem, ale i milou, klidnou a přátelskou povahou. Akita je populární u lidí, kteří hlídají klidného psa, který nevyžaduje hodiny a hodiny procházek, ale který si vystačí i sám. Naše chovná stanice má několik chovných fenek i psů, a pravidelně míváme volná štěňata na prodej. Pokud vás akita zaujala a chcete si vybrat opravdu krásné a 100% zdravé štěně, podívejte se na náš web. Aktuální nabídka juniorů/dospělých Akita Inu na prodej Kenichai.com
je v sekci štěňat, kde si můžete všechna prohlédnout.

akita pes

Proč ze stanice?
Zvíře kupované v chovné stanici má jasný původ a vy máte jistotu že kupujete zdravého jedince, u kterého vás nepřekvapí náhlé zdravotní potíže, které v mnoha případech končí úhynem zvířete. Nikdy nekupujte žádné zvíře mimo chovnou stanici, protože nejspíš půjde o zvíře z množírny.