Malý dárek pro vaše zaměstnance

Jistě všichni víme, co jsou to klíčenky na krk, nebo aspoň máme nějakou představu, jak tenhle předmět vypadá a už z názvu nám je znát na co se používá. Ano přesně tak, používají se nejčastěji na klíče. Ale taky jsou využívány i jinak. Taky můžou třeba sloužit pro reklamní kartičky nebo i firemní, pracovní karty. Nejčastěji se ale setkáváme s tím, že klíčenky nosí děti školou povinné. Jde hlavně o malé prvňáčky, kteří mají své klíče na klíčence a tu mají danou na krku, aby je neztratili. Což je opravdu skvělí nápad. Někdo třeba jako já klíče stále hledá a díky klíčence kterou nosím v batohu nebo v kabelce přesně vím, že ty klíče tam opravdu jsou.

klíčenka

Nebo jak už jsem zmiňovala, tak mám i „klíčenku“ kde mám zaměstnaneckou kartu s kterou se prokazují, tak že jí nemusím hledat nikde po kapsách a nemusím se obávat její ztráty. Když se zamyslíte, tak jako firma byste chtěli dát třeba svým zaměstnancům nějaký malí dáreček, který by je třeba potěšil, dobrou volbou můžou být klíčenky na krk. Anebo plánujete nějakou akci, například den otevřených dveří vaší firmy například pro školy a veřejnost. A jako takovou malou pozornost můžete darovat klíčenku s logem vaší firmy. Nezní to skvěle? Je to praktický dárek, který má opravdu využití.

id

Návštěvníci se podívají do vaší firmy a díky tomu zjistí jaké výrobky děláte, nebo jak takový proces vůbec probíhá. Ke konci nebo ještě na začátku vaše návštěvníky obdarujete malým dárečkem ve formě klíčenky s logem a třeba i názvem vaší firmy a díky tomu si vás budou pamatovat. A co víte, třeba na ně zapůsobíte tak, že se budou třeba ucházet o místo ve vaší firmě anebo využijí vaše služby. Tak že když si to vezmete a shrnete, někdy se opravdu do takových věcí hodí za investovat. Je to pro dobré jméno firmy, pro dobro vás a vašeho obchodu. A věřte tomu, že tuhle možnost nevyužijete ani jako první a ani jako poslední. Firmy takových reklamních předmětů využívají spousty, tak proč byste nemohli i vy.