Kam vyrazit na dovolenou?

Čemu dáváte přednost?
Když se řekne dovolená, většina lidí si představí slunce, moře a pláže. Právě k moři vyráží každoročně stovky tisíc lidí. Celá řada z nich dává přednost Chorvatsku, kde je to i dnes přes všechno to zdražování ještě všechno přijatelné, co se cen týče. Jenže právě zdražování je důvodem, proč někteří lidé zůstávají na dovolenou v tuzemsku. Dovolená v zahraničí pro celou rodinu může vyjít na desítky tisíc korun, a to i v oblíbeném Chorvatsku – vždy záleží na typu ubytování, délce pobytu a hlavně na tom, co všechno si chcete na dovolené užít. Ne každý chce celou dovolenou jen tak proležet u pláže, ale chtějí si užít výlety a dobré večeře.

řeka les

Skvělou dovolenou si můžete užít právě i v České republice. Velmi populární jsou pobyty na horách. Pro někoho je dovolená na horách synonymem Vánoc a konce roku, protože právě v tuto dobu jsou pobyty na horách nejžádanější z důvodu sněhu a možnosti zimních sportů. Ale i v létě vám mají hory co nabídnout. Například Jeseníky mají mnoho způsobů vyžití i mimo hlavní zimní sezonu. Můžete navštívit spoustu turisticky atraktivních míst, můžete si projet hory na kole či koloběžce, můžete se věnovat pěší turistice, wellnessu i návštěvám okolních měst.

hory jeseníky

Pokud dáte Jeseníkům šanci v létě, rozhodně nebudete litovat. Horská střediska nabízí možnost programu pro celé rodiny, a tak se tady nebudou nudit ani děti ani dospělí. Budete hledat levné ubytování Jeseníky Apartmanymax.cz? Jedním z nejlepších apartmánů je Max, který nabízí krásné čisté prostředí za skvělé ceny. Využijte možnost tuzemské dovolené, během které si můžete užít spoustu legrace. Navíc můžete oproti zahraniční dovolené u moře ušetřit pěkných pár tisíc, které se vám určitě budou hodit jinde. Užijte si letní dovolenou třeba na kolech a projeďte jedny z našich hor křížem krážem po stezkách.