Už budou neponičené

Já jsme strašný milovník brýlí. Ať už se jedná o sluneční nebo dioptrické. Tak že bez slunečních brýlích si nesednu to auta, musím mít vždy aspoň jedny po ruce. Jsou mi skvělým pomocníkem při řízení, kdy clona nepomůže, jelikož jsem dosti malá. Tak že využití brýlí v autě je u mě stoprocentní. A jak jste na tom vy? Taky používáte sluneční brýle nebo se bez nich obejdete. Například když už opravdu slunce pálí a je, jak se říká otravné, tak ty brýle jsou prostě super. Nasadíte si je a jedete. Dokonce už vidíte i cestu. Jenom že, jak mám neustále brýle v autě, tak je mám jenom tak poházené v šuplíku nebo v nějaké přihrádce.

brýle

Tak že se mi často stává, že se mi brýle zlámou, nebo i poškrábají. Tak moje spotřeba je poněkud vysoká. Na víc, kdybych si je pokaždé z auta vytahovala, tak bych jistě na ně vždycky zapomněla. Ale teď nedávno jsem koukala po dárku k narozeninám pro babičku ad dědu. No našla jsem spousty hloupostí. A stále jsem nevěděla, co bych jim tak mohla koupit, něco praktického, a hlavně aby to stále používali a neválelo se jim to jen tak po stole. Jak jsem, tak hledala na internetu, tak na mě náhle vyskočila webová stránka, kde nabízejí pouzdra na brýle do auta. No jako babička s dědou sice už auto neřídí, ale já ano že.

brýle

Tak jsem se okamžitě musela podívat co tam mají skvělého za nabídky a zda vůbec se mi něco takového jako pouzdro na brýle bude hodit. A ejhle, samozřejmě že hodí. Přímo jako pro mě dělané. A navíc jsem tam našla i pouzdra na normální brýle, tak že jsem zrovna objednala babičce i dědovi, tak nosí brýle a mají je stále položené na poličce tak že se jim na ně práší. Super, tak že mám jeden menší dárek k narozeninám a pro sebe skvělé pouzdro na moje brýle o které už se nemusím bát, že je opět zničím. Tak že pokud jste něco podobného jako já a brýle jsou vaše spotřební zboží, tak se vám pouzdro určitě bude hodit.