Prima hry

Na světě existuje opravdu tolik zábavných her, že by to člověk ani nespočítal. A já si myslím, že je to jenom dobře. Protože kdyby bylo opravdu málo her, kdyby si člověk nemohl ani vybrat, tak by to podle mého názoru bylo opravdu hodně smutné, protože díky hrám se právě člověk baví a dokáže se třeba i zabavit na dlouhou dobu. Vzpomínám si, jak já jako malé dítě jsem si na raději hra Kloboučku hop anebo Člověče nezlob se. Tohle byly moje opravdu oblíbené hry, se kterými jsem si vyhrála opravdu hodně dlouho. To je také možná tím, že ještě v té době, když jsem vyrůstala v devadesátých letech, tak nebyly vůbec počítače anebo mobilní telefony.

Děti milují hry.

Já určitě předpokládám, že kdybych v té době měla už úplně perfektní mobilní telefon anebo počítač či tablet, tak bych také jistě byla ihned závislá na tom, že bych si moc hrála online hry. Jenomže v té době to vůbec takové nebylo. A jsem za to ráda, protože alespoň mohu říct všem, že jsem si užila své dětství, které bylo opravdu veselé a musím uznat, že jsem také potěšená. Žádné lepší dětství jsem vůbec zažít nemohla. Já jsem měla dětství opravdu krásné a také mě těší, že moji rodiče si s námi dětmi opravdu velice často hráli, takže my děti nemůžeme říct, že bychom nějak strádaly.

Hry jsou důležité.

Pokud i vás zajímají nějaké hry a máte nějaké zkušenosti nebo zážitky z dětství, tak pamatujte, že vzpomínky jsou opravdu krásné a je také dobré si na to někdy občas zavzpomínat. Tedy alespoň mě vždycky pomáhají kladné a pozitivní vzpomínky, když jsem třeba smutná anebo když potřebuji vzpruhu. A jaké jsou vaše oblíbené hry z vašeho dětství? Pokud jich máte mnoho a nemůžete si na vše vzpomenout, tak jsme na tom dobře. V poslední době jsou děti a teenageři jenom na mobilu nebo na počítači, kde hrají samé online hry. Jsou zábavné, ale někdy jsou klasické hry potřeba.