O zábavu postaráno

Chystáte narozeninovou oslavu? A máte napsaný seznam co vše na oslavě nesmí https://www.babyweb.cz/tema/co-se-nesmi-v-tehotenstvi chybět? Jako první bod na seznamu by mělo být místo kde se oslava bude konat. Zda v nějakém centru tomu určené a nebo jste spíše pro venkovní oslavy s pořádnou grilovačkou. Taky musíme vzít potaz zda oslava je určená pro děti a nebo dospělé. Co nesmí oslavenci chybět jsou pozvaní hosté, kteří s ním přijdou oslavit narozeniny. Dále nesmíte zapomenout na narozeninový dort. Co by to bylo za oslavu bez dortu přeci. Samozřejmostí je i výzdoba. Tou se meze neklamou a výzdobu zvolíme ve stylu v kterém chceme mít oslavu a nebo s motivy, které děti mají rády.

kouzelník

Určitě nesmí chybět jídlo. Jídla není nikdy dost, to spíše platí pro dospělé. Děti během oslavy na jídlo nemají dostatek času, chtějí si jí přeci co nejvíce užít, tak bych volali spíše alternativu například ovoce, zeleninu a nějaké pochutiny. Stačí jedna svačinka a pak si každé dítě může vybrat zvolenou pochutinu, kterou má rádo. Určitě se jim tak zavděčíte víc, než třeba řízkem. Taky nesmíte zapomenout na pití, děti potřebují stejně jako dospělí mít pravidelný pitný režim a určitě při všem tom dovádění se žízeň dostaví.

Oslava

Skvělé je, když budete mít i doprovodný program, kde se nebude nikdo nudit. Můžete vymyslet spoustu her, které jsou lehké a přiměřeně těžké. Nikoho přeci nebude bavit hra, která je složitá a bude trvat opravdu dlouho. Můžete třeba zvážit a pozvat někoho kdo umí malovat na obličej, děti budou určitě nadšené, že se na ten den můžou stát někým jiným. Oslavu narozenin jak pro dospělé nebo pro děti můžete oživit i programem s kouzelníkem. Tohle na každé oslavě nezažijete. A děti přeci mají rádi kouzla. A určitě i dospělí. Vaskouzelník je právě přesně to co hledáte. Kouzelník přímo pro děti, ale i dospělé. Doprovodný program jak na oslavy tak různé kulturní akce. Nabízí i modelování s balónky, což bude určitě skvělá zábava pro děti. Protože děti milují balónky a popravdě i já, když vidím co všechno se z nich dá vytvořit.