Dovolená s exotikou

Milujete dovolenou jako já? Pokud jste milovníci dovolené, tak jen do toho. Já dovolenou miluju celým svým srdcem. Byla jsem v Chorvatsku, v Benátkách, v Polsku, v Paříži, v Turecku, v Řecku. Jezdím tak různě po světě. Samozřejmě miluju pláž, protože se velmi ráda koupu a chodím na tobogán. Tobogány jsou pro mě na dovolené velkou relaxací a exotickou. Někdo se tobogánů velmi bojí, ale když to jednou zkusíte, tak už nikdy nebudete chtít z něho odejít. Ten první sjezd je opravdu takový adrenalin, ale je to perfektní. Pak skončíte ve vodě, a zjistíte, jak rychle a skvěle jste ten tobogán sjely.

Paní ve vodě

Vůbec se toho nemusíte bát, protože se Vám nic nestane. Na tobogánu je to velmi příjemné. Je to relaxace, která se dá opakovat pořád dokolečka. Takže jak dojede někam na svojí dovolenou, tak běžte ihned do vody, a běžte na tobogán. Samozřejmě na dovolené je toho mnohem víc k mání, například jsem zkusila v Benátkách skvělou masáž nohou. Paní masérka mi nádherně namasírovala, protože nohy na dovolené si docela unavíte, když pořád někde chodíte nebo lítáte na pláži. Masírovala mě tak, že mě nohy vůbec nebolely, a krásně se mi ulevilo. Paní masérka byla velmi příjemná a byla jsem velmi spokojená. Někomu třeba vadí, když mu někdo sahá na nohy, ale věřte, že masáž nohou je opravdu velmi extravagantní, hlavně na dovolené.

Maliny

Na dovolené totiž hlavně relaxujete a nic jiného neděláte. Samozřejmě můžete si užívat i jinými způsoby. Co takhle si dát v restauraci skvělý drink a oběd. I přesto, že máte pobyt s plnou polopenzí, tak klidně můžete vyzkoušet i nějakou restauraci, kterou zrovna uvidíte, když půjdete kolem. Když budete mít hlad, tak skvělá večeře se Vám třeba ještě šikne. Dovolená ani není tak drahá, protože kolikrát jí najdete na internetu za pár tisíc korun, ale se super slevou. Takže jistě koukejte, jestli Vás nějaká skvělá sleva nepotká. Tím si svojí dovolenou ještě mnohem víc užijete a nemusíte se bát, že by jste za ní daly majlant. Dovolená je skvělou relaxací a odreagování, takže vřele doporučuji, protože si užijete změnu z každodenního života. Nabalte kufr a můžete doslova vyrazit.